Červenec 2015

Evektor-Aerotechnik spustil restrukturalizační program. Program výrazně zvýší efektivitu rozvoje

Evektor-Aerotechnik, dceřiná společnost firmy EVEKTOR, spol. s r.o., oznámila, že zahájila restrukturalizační program ve snaze konsolidovat vývoj a výrobní efektivitu. Program umožní společnosti Evektor-Aerotechnik zlepšit obchodní a výrobní procesy pro zajištění růstu a konkurenceschopnosti na trhu.

Restrukturalizační program se zavádí po šesti měsících úspěšných prodejů ultralehkých a lehkých sportovních letadel, kdy společnost dosáhla nejlepších výsledků ve srovnání se stejným obdobím v posledních pěti letech, s dvojnásobným počtem zakázek ve srovnání s rokem 2014.

Program restrukturalizace společnosti umožní, aby pokračovala ve svém celosvětovém úspěchu v prodeji vysoce kvalitních letadel. Budoucí plány zahrnují inovace a další vývoj produktové řady. Mateřská společnost EVEKTOR, přední konstrukční a vývojová firma v leteckém, automobilovém a strojírenském průmyslu, pokračuje v EASA certifikaci vysoce očekáváného dvoumotorového devítimístného letounu EV-55 Outback.

O společnosti Evektor-Aerotechnik
Evektor-Aerotechnik je EASA certifikovaný letecký výrobce se 45-letými zkušeností ve výrobě letadel a s globální prodejní sítí v 50 zemích světa. Primární aktivitou společnosti je výroba moderních ultralehkých a lehkých sportovních letounů. S flotilou více než 1,400 dodaných letadel Evektor-Aerotechnik patří mezi největší světové výrobce letadel pro výcvik pilotů, létání v aeroklubech a cestování UL/LSA pilotů.