Harmony LSA - Intro (CZ)

Harmony LSA je nejnovější letoun kategorie S-LSA, který je schválený americkým úřadem FAA a představuje další generaci celosvětově prvního FAA schváleného letounu SportStar. Harmony LSA je ideální letoun pro cestování a S-LSA pilotní výcvik. Zkosené křídlo, zvětšené směrové kormidlo a křidélka, prostornější kabina a další inovace přinášejí vyšší komfort a výkony letounu.

EuroStar kokpit

Elegance a komfort

Moderní sportovní vzhled, prostorný a komfortní kokpit a vynikající letové vlastnosti vyjadřují charisma a eleganci. Nový ergonomický interiér byl navržen s ohledem na maximální komfort a prostornost, poskytující dostatečné pohodlí také vysokým pilotům.

Harmony

Ověřeno v leteckých školách

Vyjímečné letové vlastnosti, nízké provozní náklady, odolný kovový drak a excelentní spolehlivost prověřená provozem letounu v leteckých školách v USA a Austrálii společně s celosvětovou servisní sítí činí z Harmony LSA ideální letoun pro pilotní výcvik.

Harmony

Letoun pro cestování

Komfortní a prostorný kokpit se šířkou 1,18 m v oblasti ramen posádky, velký prostor pro nohy, velké užitečné zatížení až 289 kg, dolet až 1 300 km, nejmodernější avionika včetně autopilota, to vše činí z Harmony LSA ideální letoun pro cestování.

EuroStar - výroba

Certifikovaná kvalita

Nejvyšší kvalita a spolehlivost letounů Harmony LSA je založena na certifikované letecké výrobě Evropským úřadem pro bezpečnost letectví (EASA), systému řízení kvality ISO 9001:2008 a více než 45ti letých zkušenostech ve vývoji a výrobě letadel.

Certifikovaná výroba letadel

Robustní kovový drak

Harmony LSA má robustní kovovou, eloxovanou a korozi odolnou konstrukci draku, jejíž kvalita je prověřena náročným provozem letounu v leteckých školách po celém světě. Všechny spoje konstrukce jsou nejen nýtovány, ale také lepené pro vysokou odolnost a zvýšení únavové životnosti.

Vlekání kluzáků

Nabídka tří motorů

Rotax 912 iS/S2 Sport Fuel Injected se vstřikováním paliva je určen pro ty, co požadují ekonomický provoz.
Rotax 914 Turbo vyniká vysokým výkonem ve výškách nebo při vysokých teplotách okolního vzduchu.
Rotax 912 S představuje tradiční a ověřenou pohonnou jednotku.